Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Pablo

Administrator Boos
 • Liczba zawartości

  80
 • Punkty

 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5
 • Diamenty

  4 [ Donate ]

Ostatnia wygrana Pablo w dniu 28 Stycznia

Użytkownicy przyznają Pablo punkty reputacji!

Reputacja

13

O Pablo

 • Tytuł
 • Urodziny 30.01.1987

Personal Information

 • Skąd
  z internetu :)
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

186 wyświetleń profilu
 1. 8.02.2020 Dodano system medali i trofea
 2. 27.01.2020 Zmieniono styl forum na indywidualny i unikatowy. Dodano dział CMS
 3. 12.10.2020 Dodano jasny styl do wyboru.
 4. ZGŁOSZENIE NARUSZENIA PRAW AUTORSKICH DMCA eWiaderko.pl szanuje własność intelektualną innych i oczekuje, że użytkownicy naszej strony będą robić to samo. Jeżeli uznasz, że któryś z plików lub materiałów udostępnionych przez Nas naruszają jakieś z praw własności, które posiadasz lub kontrolujesz w sposób uznany przez Digital Millennium Copyright Act z 1998 roku („DMCA”), prosimy o działanie zgodnie z procedurą opisaną poniżej. Zgłoszenie musi być wysłane na adres e-mail: abuse@ewiaderko.pl i zawierać następujące dane: Ręczny lub elektroniczny podpis osoby upoważnionej do działania w imieniu właściciela wyłącznych praw, które są prawdopodobnie naruszone. Identyfikację dzieła chronionego prawami autorskimi uznanymi za naruszone lub, jeżeli jedno zgłoszenie obejmuje wiele chronionych prawami autorskimi dzieł, które zostały naruszone na pojedynczej stronie internetowej, wypisanie listy przedstawiającej te dzieła na tej stronie internetowej. Identyfikację materiału, który jest zgłaszany jako naruszający lub będący przedmiotem naruszenia i który ma zostać usunięty albo dostęp do którego ma zostać uniemożliwiony oraz dostarczenie wystarczająco dużo informacji, abyśmy mogli zlokalizować ten materiał. Informacje wystarczające, abyśmy mogli skontaktować się ze skarżącą stroną; takie jak adres, numer telefonu oraz adres e-mail pod którym można będzie skontaktować się ze stroną skarżącą. Oświadczenie, że strona skarżąca działa w dobrej wierze uznając że wykorzystanie materiału w zaskarżony sposób nie zostało dozwolone przez właściciela praw autorskich, jego reprezentanta lub przez prawo. Oświadczenie, że informacje zawarte w zgłoszeniu są zgodne z prawdą oraz, pod groźbą kary sądowej, że skarżąca strona została upoważniona do działania w imieniu właściciela wyłącznych praw, które są prawdopodobnie naruszone Jeżeli nie spełnisz wszystkich tych wymagań, Twoje zgłoszenie DMCA nie będzie uwzględnione. Nie oczekuj od Nas, że usuniemy cały temat, ponieważ nie ma do tego podstaw prawnych, po przedstawieniu przez Ciebie wszystkich niezbędnych dokumentów, zostaną usunięte jedynie linki do treści naruszających Twoje prawa autorskie. Każde zgłoszenie będzie rozpatrzone maksymalnie w ciągu 120 h.
 5. 11.01.2020 Dodoano nowy dział "UPLOAD DLA EWIADERKO! (DARMOWE BEZ LIMITOWE SERWERY )"
 6. Webmaster – szeroki termin, do niedawna oznaczający jedną osobę zajmującą się projektowaniem, kodowaniem, szatą graficzną oraz aktualizacją witryny internetowej. Witrynę WWW webmaster wykonuje na zamówienie osoby (firmy), która chce zaistnieć w sieci internetowej. Może to być jednorazowe zlecenie i wtedy praca kończy się z chwilą zaakceptowania projektu przez zamawiającego oraz umieszczenia witryny na wskazanym serwerze. Usługa może mieć też charakter ciągły – wtedy webmaster aktualizuje i rozbudowuje stronę zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem zleceniodawcy. Webmaster może także tworzyć witryny na własne życzenie i według własnego projektu. Profesjonalnie przygotowana strona powinna być przygotowana w zgodzie ze standardami określonymi przez W3C.
 7. Jestem geniuszem

 8. W tym temacie proszę zgłaszać błędy występujące na forum.
 9. 28.12.2019 Zmiana hostingu. U wcześniejszego dostawcy mieli problemy z serwerami i nie mogli sobie poradzić.
 10. 1. Sprawdzenie czy taki temat już istnieje To pierwsza i podstawowa czynność – przed założeniem nowego tematu należy bezwzględnie sprawdzić czy taki temat nie został już stworzony przez innego użytkownika. W tym celu należy użyć wyszukiwarki i wpisać odpowiednie frazy. W przypadku braku wyników należy przejść do punktu numer 2, w przypadku odnalezienia już istniejącego tematu należy przejść do punktu numer 3. 2. Dodawanie nowego tematu: a) NAZWA TEMATU – w treści tego pola dodajemy nazwę oryginalną oraz nazwę spolszczoną (jeżeli takowa istnieje), ewentualnie nazwę dodatku / DLC oraz rok wydania; zakazuje się dodawania innych informacji w nazwie tematu; WAŻNE tutaj też wpisujemy tytuł: b) OKŁADKA w nawiasach [*img][*/img]; c) POLSKI OPIS – zarys fabuły (np. z gry-online), wymagania sprzętowe; d) OPIS UPLOADU – wielkość, rodzaj kompresji, zawartość, język, dane naprawcze; dodajemy zawsze w tagach [*quote]; e) SCREENY – screeny z danej wersji gry, którą wstawiamy na forum; SCREENY zawsze dodajemy w tagu [*spoiler]; f) LINKI – zawsze w nawiasach [*code][*/code], HASŁO - zawsze w nawiasach [*quote][*/quote], spełniające wymagania przytoczone w tym temacie oraz w regulaminie forum. 3. Dodawanie odpowiedzi w już istniejącym temacie: a) OPIS UPLOADU – wielkość, rodzaj kompresji, zawartość, język, dane naprawcze; dodajemy zawsze w tagach [*quote]; b) LINKI – zawsze w nawiasach [*code][*/code], HASŁO - zawsze w nawiasach [*quote][*/quote], spełniające wymagania przytoczone w tym temacie oraz w regulaminie forum. Wszystkie pozostałe elementy – OKŁADKA, POLSKI OPIS, SCREENY – są OPCJONALNE, tzn. że ich dodanie leży w gestii każdego użytkownika natomiast ich brak nie będzie karany.
 11. 1. Sprawdzenie czy taki temat już istnieje To pierwsza i podstawowa czynność – przed założeniem nowego tematu należy bezwzględnie sprawdzić czy taki temat nie został już stworzony przez innego użytkownika. W tym celu należy użyć wyszukiwarki i wpisać odpowiednie frazy. W przypadku braku wyników należy przejść do punktu numer 2, w przypadku odnalezienia już istniejącego tematu należy przejść do punktu numer 3. 2. Dodawanie nowego tematu: a) NAZWA TEMATU – w treści tego pola dodajemy nazwę oryginalną oraz nazwę spolszczoną (jeżeli takowa istnieje) oraz rok wydania; zakazuje się dodawania innych informacji w nazwie tematu; WAŻNE tutaj też wpisujemy tytuł filmu/bajki: b) NAZWA RELEASU – wskazująca na jakość (brrip/dvdrip), język (PL/ENG), rodzaj tłumaczenia (napisy/lektor/dubbing) oraz nazwa grupy/osoby ripującej (np. Denda, KIT); c) OKŁADKA - w nawiasach [*img][*/img]; d) POLSKI OPIS – fabuła filmu (np. z film web); e) OPIS UPLOADU / DANE TECHNICZNE – obowiązkowe są: waga, video bitrate, rozdzielczość, wersja dźwiękowa; dodajemy zawsze w tagach [*quote]; f) LINKI – zawsze w nawiasach [*code][*/code], HASŁO - zawsze w nawiasach [*quote][*/quote], spełniające wymagania przytoczone w tym temacie oraz w regulaminie forum. 3. Dodawanie odpowiedzi w już istniejącym temacie: a) NAZWA RELEASU – wskazująca na jakość (brrip/dvdrip), język (PL/ENG) oraz rodzaj tłumaczenia (napisy/lektor/dubbing); b) OPIS UPLOADU / DANE TECHNICZNE – rozdzielczość filmu, video bitrate, audio, wersja językowa; dodajemy zawsze w tagach [*quote]; c) LINKI – zawsze w nawiasach [*code][*/code], HASŁO - zawsze w nawiasach [*quote][*/quote], spełniające wymagania przytoczone w tym temacie oraz w regulaminie forum. Wszystkie pozostałe elementy – OKŁADKA, POLSKI OPIS, SCREENY – są OPCJONALNE, tzn. że ich dodanie leży w gestii każdego użytkownika natomiast ich brak nie będzie karany.
 12. 21.12.2019 Zmieniono logo forum Dodano rangi od 0 do 10
 13. 1. Sprawdzenie czy taki temat już istnieje. To pierwsza i podstawowa czynność – przed założeniem nowego tematu należy bezwzględnie sprawdzić czy taki temat nie został już stworzony przez innego użytkownika. W tym celu należy użyć wyszukiwarki i wpisać odpowiednie frazy. W przypadku braku wyników należy przejść do punktu numer 2, w przypadku odnalezienia już istniejącego tematu należy przejść do punktu numer 3. 2. Dodawanie nowego tematu: a) NAZWA TEMATU – w nazwie podajemy zawsze autora, nazwę albumu oraz rok wydania; zakazuje się dodawania innych informacji w nazwie tematu; b) OPIS TEMATU - w opisie OBOWIĄZKOWO dodajemy gatunek muzyczny (w przypadku kilku - oddzielamy przecinkiem), np. rock, metal c) OKŁADKA w nawiasach [*img][*/img]; d) DANE TECHNICZNE – zawsze w nawiasach [*quote][*/quote], kraj pochodzenia, gatunek (np. rock / pop / rap / metal), jakość / bitrate (np. 128 / 190 / 320 kbps); dodajemy zawsze w tagach [*quote]; e) TRACKLISTA – zawsze pełna, z każdym utworem (w przypadku np. wersji deluxe – także z dodatkowymi trackami); f) LINKI – zawsze w nawiasach [*code][*/code], HASŁO - zawsze w nawiasach [*quote][*/quote], spełniające wymagania przytoczone w tym temacie oraz w regulaminie forum. 3. Dodawanie odpowiedzi w już istniejącym temacie: a) DANE TECHNICZNE – jakość / bitrate (np. 128 / 190 / 320 kbps); dodajemy zawsze w tagach [*quote]; b) LINKI – zawsze w nawiasach [*code][*/code], HASŁO - zawsze w nawiasach [*quote][*/quote], spełniające wymagania przytoczone w tym temacie oraz w regulaminie forum. Wszystkie pozostałe elementy – OKŁADKA, TRACKLISTA – są OPCJONALNE, tzn. że ich dodanie leży w gestii każdego użytkownika natomiast ich brak nie będzie karany.
 14. Zebrane punkty możesz wymienić w profilu: Wymieniasz punkty dostajesz złotówki do wykorzystania w sklepie. 1pkt - 0.05zł
×
×
 • Dodaj nową pozycję...